Locations
Perakende Lokasyon Danışmanlığı Hizmet Alanları Referanslar Yorumlar İletişim

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

LOCATIONS ile çok kısa sürede çok hızlı sonuçlar aldık. Bunda en önemli faktör iletişim ve aynı sektörden olmanın verdiği empati rahatlığı. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Kişiliğiniz ile bu başarıyı hak ediyorsunuz. Devam...

Cemal Tuzcuoğlu,
Genel Müdür
Kent Meydanı Alışveriş Merkezi

"Sevgili Gökalp ve Tayfun nezdinde, tüm LOCATIONS ekibine Madame Coco'nun büyüme sürecinde verdikleri çok değerli katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız."

İlhan Tanacı,
Yönetim Kurulu Başkanı
Madame Coco

"Bugünün gayrimenkul dünyasında en büyük sıkıntı sizin ihtiyaçlarınızı dinleyen, anlayan ve bu doğrultuda hakkıyla temsil eden bir firma bulabilmek. LOCATIONS bu üç unsuru da üstünde hakkıyla taşıyabilen ender firmalardan. Profesyonelliğini, sonuç odaklılığıyla aynı kazanda birleştirebilen, bu şekilde de rakiplerine fark atabilen geleceğin parlak yıldızlarından olmaya aday bir firma olduğunu düşünüyorum."

Beyhan Figen,
Ülke Müdürü
Sephora

"Sevgili Tayfun ve Gökalp, Armağan Oyuncak markamızın emin ve sağlam adımlara büyümesine, verimlilik ve karlılık için attığımız bütün adımlarda LOCATIONS'ın desteğini hissederek işbirliğimize devam ediyoruz. Özellikle eski perakendeci olmanız sebebiyle, sektör tecrübenizin de faydalarına inanıyoruz. İletişimde kurduğunuz başarı sizin için rekabet farkınızdır diye düşünüyorum. Daha verimli ve karlı nice yeni lokasyonlar konuşmak, görüşmek üzere. Başarılarınızın devamını diliyorum. "

Muharrem Vural,
Yönetim Kurulu Başkanı
Armağan Oyuncak

"Yeni girmiş olduğumuz perakendecilik dünyasında, doğru ön görüleri, uzun vadeli çözüm ortaklığı yaklaşımı ile bizlerin çok daha sağlıklı ve hızlı büyümesine sebep olan LOCATIONS firmasının varlığı gün geçtikçe değişilmez bir partner özelliği kazanmış durumdadır. Çalışmalarımızın daimi olmasını temenni ederim."

Kerim Müderrisoğlu,
Kurucu Ortak
Atelier Rebul

"Sevgili LOCATIONS ekibi,
Sektöre kurumsal olarak girişinizden itibaren dürüstlük, samimiyetiniz ve yoktan var ettiğiniz çözümlerle, firmamızın kiralama departmanı oldunuz. Sizler gibi bir çözüm ortağı ile çalışıyor olmaktan çok mutluyuz. Başarılarınızın birlikte devamını diliyorum."

Lütfü Alkan,
Yönetim Kurulu Başkanı
Oxxo

"Sevgili Tayfun ve Gökalp,
Perakende sektörü çok hızlı büyüyor ve gelişiyor. Büyüme ve gelişmeye ayak uyduran ve günümüz şartlarında en önemli unsur olan "dürüstlük ve güvenirlik" kavramlarını taşıyan insanlarla çalışan firmalar daima kalıcı olacaklardır. "Perakende onu uzaktan sevenlere değil, onunla her an içiçe olanlara gülümser". Siz de işinizi her daim benimseyen, ne olursa olsun dürüst davranan insanlarsınız. İyi ki perakende de sizin gibi değerli arkadaşlar var. Şansınız bol yolunuz her daim açık olsun. Sevgiler"

Tamer Tanca,
Yönetim Kurulu Başkanı
Kemal Tanca

"Bugüne kadarki büyüme sürecimize, markamızı bizim kadar iyi anlayıp en doğru yerleri önererek büyük destek olan LOCATIONS ile bundan sonra da güzel projelere imza atmak dileğiyle..."

Elif Berker,
Genel Müdür
Yves Rocher

"Sevgili Gökalp ve Tayfun,
Perakende sektöründe profesyonellik, deneyim, bilgi birikimi yanında karşıklıklı güven ve niyetlerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Birlikte çalışırken ‘Ekip’ olduk, bu şekilde hareket ettik, başarılı olduk.
Markamızın bundan sonraki büyüme aşamasında birlikte çalışmaktan memnun olacağız. Daha yapacaklarımız var!
Sevgilerimle"

Aslı Tezcan
Perakende Ülke Direktörü
Swarovski

"LOCATIONS ile sürdürdüğümüz işbirliği bilinen gayrimenkul danışmanlığından farklı bir boyutta gerçekleşmektedir. LOCATIONS'da görev yapan arkadaşları biz şirketimizin iş geliştirme departmanı gibi görmekte ve kendi araştırmalarımızı bile kendileriyle paylaşarak verimli sonuçlara ulaşmaktayız. Kurumsal bir yapı içinde bu tarz ilişkileri kurmak kolay değildir! Karşılıklı güven, ciddiyet ve şeffaflık olmazsa bu ilişkiler uzun vadeli olarak sürdürülemez. Biz, LOCATIONS'da bu hasletlerin bulunduğuna inanıyor ve ülkemizdeki gayrimenkul sektöründe benzer profesyonel yapıların çoğalmasını diliyoruz."

Nurhan Azizoğlu
Genel Müdür
CZK Lokantacılık İşletmeleri A.Ş.

"İşlerine son derece konsantre, disiplinli, çalışkan, güvenilir iyi bir ekip LOCATIONS. Perakende sektörünün ihtiyacı olan son derece önemli işler yapıyorlar.
Başarılarının devamını diliyorum."

Metin Ziyal
Yönetim Kurulu Üyesi
Batik-Tiffany

"En önemlisi güven veriyorlar ve muhatap alınıyorum. Bunun üzerine inşa edilen bir ilişki sizce nasıl olur? "

Adil Işık
Yönetim Kurulu Başkanı
ADL

"Türkiye perakende yapılanmamızda gözümüz, kulağımız oldunuz. Olmaya da devam ediyorsunuz.
Şeffaf, dürüst, çalışkan ve profesyonelliğiniz ile uzun zamanda alacağımız yolları kısaltıyorsunuz.
Verdiğiniz destek, emek ve yapıcı yaklaşımınız ile sektöre örnek oluyorsunuz.
Başarılı çalışmalarınızın ve işbirliğimizin devam etmesi dileklerimle."

Yasin Kavşak
Kurucu Ortak - Genel Müdür
Skechers Türkiye
Olka Spor A.Ş.

"Locations ile çalışıyor olmak, size sadece mağaza sunulması demek değil.
Yapılabilecekleri veya başkalarının yapılamayacağını düşündüğü şeyleri çalışıp konuşup, süreci iş ortağı olarak birlikte yönetmek demek.
Bu kadar kısa süre içinde elde edilen başarının tılsımı “iş ortağı” bakış açısı..
Çıktığımız bu uzun ve başarılı “Mavi” yolculukta destek ve ortaklığınız için teşekkürler.."

Onur Demiroğlu
Kıdemli İş Geliştirme Direktörü
MAVİ JEANS

Locations firmasının yetenekli, dürüst ve çalışkan üyelerine, AVM’ler ve caddelerdeki fırsatlara erişimimizi arttırdıkları için teşekkür ederim. Uyumlu ve profesyonel çalışmaları sayesinde, bugüne kadar pek çok hedefi güvenle gerçekleştirdik. Satış ağımızın büyümesi ve gelişmesi için, gerçekleştireceğimiz işlerin hız kesmeden devam edeceğine inanıyorum. Locations ailesine, perakende satış lokasyonları konusunda bu önemli ve sorumluluk gerektiren rollerinde başarılarla dolu yıllar dilerim.

Mert Karaibrahimoğlu
Penti – CEO

LOCATIONS, markamızın büyüme ve gelişim sürecinde çok değerli katkılar sunmuştur. Vermiş oldukları güven ve sahip oldukları sürdürülebilir iş mantığı, ilişkimizin perçinlenmesinde çok önemli rol oynamıştır. Sektörün böyle bir firmaya sahip olmasının çok değerli olduğunu düşünüyorum.

Volkan Atik
Yönetim Kurulu Başkanı
AVVA

LOCATIONS firması ile çok yeni tanıştık ama sanki çok uzun yılların getirdiği bir dostluğumuz-samimiyetimiz olmuş şekliyle de ilerliyor ilişkimiz. Gerçekten çok zor bir pozisyonu, çok net ve dürüst duruşlarıyla sahiplenmiş durumdalar. Bu şekilde hem sektörün bileşenlerine hem de sektörün gelişimine büyük katkı sağlıyorlar. Önümüzdeki dönemlerde bu işbirliklerinin artarak devam etmesini, bir çok verimli projede birlikte çalışmayı umuyorum, kendilerine kolaylıklar diliyorum.

Eren Çamurdan
Genel Müdür – Ay Marka Mağazacılık A.Ş.
Network / Divarese

Bu yaptığımız işte hem sevilmek, hem olmadığı ortamda da iyi anılmak, hem de çok iş bitirmek hiç küçümsenecek bir başarı değil. LOCATIONS ortakları ve ekibi bunu başaranlara çok iyi bir örnek. Tüm sektör paydaşlarında sağladıkları güven ile belki biz firmaların aramızda yapamayacağımız veya Alışveriş Merkezleri ile beraber koordine olmakta güçlük çekeceğimiz aklımıza gelen gelmeyen bir çok projede anahtar rol oynayarak bize ve kanımca sektörümüze son dönemde ciddi katkılar sağladıkları için teşekkür ederim. Kuyruğu dik tutmanın bu derece zor olduğu bir dönem ve ortamda Tayfun’u, Gökalp’i ve tüm ekibini başarılarından ve yakınlıklarından ötürü gönülden kutlar ve teşekkür ederim. Daha nice bereketli, verimli, ve de doğru işlere...

Ömer Taviloğlu
Yönetim Kurulu Başkanı
MUDO

Perakende Lokasyon Danışmanlığı
Hizmet Alanları
Referanslar
Müsteri Görüsleri
İletişim
Locations
Adres: 5. Gazeteciler Sitesi,
Nilüfer Sokak No: 13/4
Levent – Beşiktaş - İstanbul
Tel: 212 347 4620
Faks: 212 347 4621
E-Mail: info@locations.com.tr